Tilmeldte

ODEUM e-Plan Brugerseminar 2017

Filtrer på følgende felter:
EAN nummer
FornavnEfternavnKommuneStillingsbetegnelseEmail adresseEAN nummerEventuelle kommentarerDato for indtastning
BodilHiortNorddjursGIS-koordinatorboh@norddjurs.dk579800441504725. oktober 2017 16:27
BirgithePaaschEsbjerg KommuneKort & GIS-medarbejderbipa@esbjergkommune.dk579800491019124. oktober 2017 12:42
EvaKofoedHøje-Taastrup KommuneTeknisk Designerevako@htk.dk579000112320824. oktober 2017 10:51
RasmusBurvadFrederikssund KommunePlanlæggerrburv@frederikssund.dk579800805808024. oktober 2017 10:33
KarenStoklundEsbjergArkitekt, planlæggerkas14@esbjergkommune.dk579800491020724. oktober 2017 09:47
GitteSchunckEsbejrgTeknisk assistentgsc@esbjergkommune.dk579800491020724. oktober 2017 09:05
HelleHansenEsbjerg KommuneTeknisk designerhhe@esbjergkommune.dk579800491020724. oktober 2017 09:00
KristianLønborg AndersenRingstedByplanlæggerkrian@ringsted.dk579800764368324. oktober 2017 07:30
LoneWindRingstedProjektlægger kommuneplanlwni@ringsted.dk579800764368324. oktober 2017 07:28
SteenClausenSlagelseTeknisk Designerstcla@slagelse.dk579800739185023. oktober 2017 15:00
ElisabethJeppesenFrederikssundArkitetkejjep@frederikssund.dk579800805808023. oktober 2017 14:56
Maria DuvanderPedersenVejleByplanlæggermardp@vejle.dk579800636245511. oktober 2017 13:49
Marianne DuchHansenHorsens KommuneTeknisk Designermdh@horsens.dk57980062300206. oktober 2017 09:06
Lasse EmilStougaardHolbæk KommuneByplanlægger - Civilingeniørlasse@holb.dk57980076007783. oktober 2017 08:10
MaleneHøyer PedersenHolbæk KommuneByplanlægger - Arkitektmalpe@holb.dk57980076007783. oktober 2017 08:08
RikkeChristiansenHolbæk KommuneGrafikerrikc@holb.dk57980076007783. oktober 2017 08:05
Sanne WenzelJespersenHorsensArkitektswj@horsens.dk579800623001313. september 2017 14:16
RikkeSchmidt PetersenHorsens KommuneByplanlæggerrp@horsens.dk579800623001311. september 2017 10:53
KristianAndersenRingstedByplanlæggerkrian@ringsted.dk57980076436837. september 2017 13:16
LoneWindRingstedProjektleder kommuneplanlwni@ringsted.dk57980076436837. september 2017 13:14
GitteSchultz SprogøHorsensTeknisk Designertegss@horsens.dk57980062300135. september 2017 14:28
JensFriis-PedersenHorsensPlanlæggerjfr@horsens.dk57980062300135. september 2017 14:07
HerdisJensenOdderKort- og GIS projektlederherdis.jensen@odder.dk57900004086344. september 2017 14:54
LeneKroghHorsensArkitekttelkr@horsens.dk579800623001321. august 2017 08:59
DietmarRichterTønder KommuneGIS-medarbejderdr3@toender.dk5798005030096vegetar21. august 2017 08:45
SusanneNørgaardGlostrup KommunePlanlægger/teamkoordinatorsusanne.norgaard@glostrup.dk579800904164716. august 2017 14:58
MartinLunnCOWIDigitale Planermrru@cowi.com123416. august 2017 10:02
 
 
COWI A/S
Visionsvej 53
DK-9000 Aalborg